Atrakcyjna oferta sal szkoleniowych w Warszawie

Atrakcyjna oferta sal szkoleniowych w Warszawie

AutomobilKlub Polski zajmuje się nie tylko organizacją kursów na prawo jazdy. Oferuje również do wynajęcia sale szkoleniowe w Warszawie. Do dyspozycji klientów oddaje aż siedem sal, w których może zmieścić się od dziesięciu do dwustu pięćdziesięciu osób. Każda z sal zwraca uwagę perfekcyjnym wyposażeniem. Klienci mogą liczyć tu na komfortowe krzesła, rzutniki multimedialne, tablice. Nie można pominąć również klimatyzacji, dzięki której korzystanie z sal nawet w największe letnie upały jest naprawdę komfortowe.

Sale szkoleniowe AutomobilKlubu są bardzo dobrze zlokalizowane. Aby do nich dotrzeć, z centrum Warszawy potrzeba zaledwie około piętnastu minut. Dojechać można tu zarówno publicznymi środkami transportu, jak i własnym autem. Ci, którzy wybiorą to drugie rozwiązanie nie muszą martwić się o swój samochód. Do dyspozycji klientów oddany jest bowiem przestronny parking. Za skorzystanie z niego nie są pobierane żadne opłaty.

Jeśli szukasz świetnie wyposażonej sali szkoleniowej w Warszawie, postaw na usługi AutomobilKlubu Polski. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Sprawdź ofertę – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.