Gdzie wynająć salę szkoleniową w Warszawie?

Szukasz jakiegoś dobrego miejsca w stolicy Polski, by móc zorganizować tam spotkanie – nieważne, rozrywkowe czy biznesowe? Chcesz, żeby miejsce to posiadało dobrą lokalizację, łatwy dojazd, rozsądną cenę, a przy tym sporo udogodnień, na przykład obszerną salę czy bezpłatny parking? Zapoznaj się z ofertą, jaką przygotował dla swoich klientów Automobilklub Polski – wynajem sal szkoleniowych w Warszawie w rozsądnej cenie i o wysokim standardzie jest możliwe właśnie tam!

Co zyskujemy rezerwując salę w AutomobilKlubie Polski?

W ofercie znajduje się między innymi idealny dojazd, duży, bezpłatny parking, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, 7 sal dostępnych dla klientów (które można w dowolny sposób udekorować, przygotowując do potrzeb konkretnego spotkania) i catering na miejscu. To i ta są tylko niektóre z zalet, jakimi może się poszczycić miejsce. Jest bardzo popularne, jeśli chodzi o organizację przeróżnych konferencji, wykładów, pokazów czy imprez okolicznościowych.

Nie warto zatem tracić czasu na dalsze poszukiwania, lecz skorzystać z oferty. Można przy tym liczyć na dodatkowe atrakcje, jak tor wyścigowy z płytami poślizgowymi, który może uświetnić każdą imprezę!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – wynajem sal konferencyjnych Warszawa