Gdzie zorganizować szkolenie?

Gdzie zorganizować szkolenie?

Chcąc zorganizować konferencję czy szkolenie dla pracowników musimy mieć do tego odpowiednie miejsce. Duże firmy z pewnością mają oddzielne pomieszczenie w budynku, gdzie takie szkolenie, konferencję czy zebranie może przeprowadzić. Niestety zazwyczaj małe firmy nie mają takich możliwości i muszą pomyśleć o wynajęciu odpowiedniej sali na czas takiego wydarzenia. Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze sali na szkolenie czy konferencję?

Na początek musimy dokładnie określić, ile osób będzie brało udział w takim szkoleniu, ponieważ od tego zależy jak duża powinna być wynajęta sala. Kolejną ważną cechą takiej sali będzie z pewnością to, że wyposażona ona będzie w niezbędny sprzęt multimedialny oraz wygodne zapewniające komfort meble. Jeżeli przeprowadzamy szkolenia w czasie wakacyjnym to ważnym elementem będzie również czy sala ma na wyposażeniu klimatyzację, ponieważ spędzenie dobrych kilku godzin w dusznym pomieszczeniu to żadna przyjemność.

Automobilklub Polski

Automobilklub Polski oferuje nowoczesne, klimatyzowane sale szkoleniowe w Warszawie o powierzchni 20–250 m2, które mogą pomieścić od 10 do 200 osób. Sprawdź ofertę na www.automobilklubpolski.pl.