Jak zorganizować szkolenie w firmie

Jak zorganizować szkolenie w firmie

Organizacja szkoleń to duże wyzwanie. Zamiast organizować szkolenie dla pracowników na terenie własnej firmy, coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na wynajęcie sal szkoleniowych w hotelach albo centrach konferencyjnych i szkoleniowych.

Sala szkoleniowa musi być dostosowana wielkością do celu spotkania i grupy, która będzie brała udział w szkoleniu. Duże sale szkoleniowe w Warszawie mają zazwyczaj możliwość podzielenia na mniejsze i odwrotnie. Ważnym elementem takiej sali jest również wyposażenie w meble zapewniające wysoki komfort uczestnikom, jak i wykładowcą. Wyposażenie sali jest jedną z ważniejszych kwestii branych pod uwagę w czasie wyboru. Powinna posiadać odpowiedni sprzęt nagłaśniający, rzutniki multimedialne oraz tablicę. AutomobilKlub Polski cieszy się uznaniem jako podmiot wynajmujący sale szkoleniowe. Sale szkoleniowe AutomobilKlub Polski spełnia wszystkie wyżej wymienione warunki, aby szkolenie czy konferencja odbyła się w dogodnych warunkach.

AutomobilKlub Polski oferuje nowoczesne, klimatyzowane sale szkoleniowe o powierzchni 20 – 250 m2, które mogą pomieścić od 10 do 200 osób. Sprawdźcie naszą ofertę–www.automobilklubpolski.pl